Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą niezależnych doradców, którym przyświeca maksyma bycia Partnerem w Biznesie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy że tylko w taki sposób jesteśmy w stanie nawiązać długotrwałą i zaufaną relację. Chcemy stawiać klienta na pierwszym miejscu, wsłuchać się w jego potrzeby i dzięki nawiązaniu współpracy z 20 bankami znaleźć rozwiązanie idealne dla niego. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie problemy da się rozwiązać, ale z Nami możesz być pewne jednego, że spróbujemy wszystkiego by pomóc rozwinąć potencjał Twojego Biznesu, ponieważ wierzymy, że Twój sukces jest również naszym sukcesem.

Profesjonalizm

Wysokie kompetencje oraz kultura osobista doradców to gwarancja profesjonalnej obsługi.

Doświadczenie

Wieloletnia praca na różnych stanowiskach z branży finansowej pozwoliła nam poznać rynek z każdej strony, co przekłada się na konkretne działania.

Zaangażowanie

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Z Nami możesz mieć pewność, że najpierw wysłuchamy, a potem z pełnym zaangażowaniem zajmiemy się uzyskaniem najlepszego rozwiązania.

Efektywność

Dla większej skuteczności nawiązaliśmy współpracę z oddziałami banku, co dodatkowo stworzyło okazje do częstej negocjacji warunków finansowania.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Tak jak pisaliśmy wcześniej. Chcemy budować długofalową relacje opartą na partnerstwie i zaufaniu. Niestety na rynku wiele słyszy się o nieuczciwości. Dlatego mając na uwagę spokój ducha Naszych Klientów KAŻDY z naszych Doradców zarejestrowany jest w Komisji Nadzoru Finansowego.

Link poniżej poprowadzi Państwa do strony KNF, gdzie w Dziale II RAPORTU POŚREDNIKÓW KREDYTOWYCH można odnaleźć wpisy doradców. Po nazwisku lub numerze RPK (wystarczy poprosić o numer referencyjny Doradcę)

 

https://www.knf.gov.pl/podmioty/Rejestry_i_Ewidencje/rejestr_posrednikow_kredytowych/dzial_II

 

Dbamy również o bezpieczeństwo pozyskiwanych danych, gdyż działamy zgodnie z najnowszym Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (tzw. RODO)

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!